• EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома 0
  • EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома 1
  • EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома 2
  • EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома 3
  • EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома 4
  • EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома 5

EPON СФФ модул FTTH 1GE EPON 1port ONU ONT EPON OLT 1.25 G epon чипсет влакнеста оптика до дома Намалена цена

28.80лв. 18.72лв.
  • Доставка на следващия ден
  • Високо качество
-
+

Обща информация

Однопользовательское ONU EPON-ONU е изработено за ONU в различни резолюции на FTTH sevenlayer.Приложение FTTH клас carrier осигурява достъп до услугата на датата.EPON-ONU взема висока производителност и ниско консумираната обломоки, и поддържа връзка CTC 3.0 и interworking стандарт на телекомуникациите Китай.С помощта на NGBN View НДСВ той може да предостави на абонатите широка гама от услуги и напълно отговарят на нуждите на устройства FTTH операторски клас.

Функционална Характеристика На 1. Режим на рутер supportsppoe/DHCP/ static IP, поддръжка на пристанищния ограничения на скоростта и контрол на честотната лента; 2. в съответствие със стандарта ITU-T G. 984, предаване на разстояние до 20 км 3. поддържа криптиране на данни, група излъчване, отделяне на портове Vlan и т.н. 4. подкрепа за динамично разпределение на честотната лента (DBA), в подкрепа на функцията на съпротива широковещательному Бурята 5. поддържа автоматично откриване на ONU/за откриване на връзка/дистанционно обновяване на софтуера; 6. поддръжка на разделянето на VLAN и разделяне на потребителите,за да се избегне разпръскване на буря; поддръжка на алармени функции на тока ,лесна за откриване на проблеми комуникация 7. поддръжка на ACL и SNMP за конфигуриране на гъвкав филтър на пакети данни 8. Специализирана в дизайн, за да се предотврати повреда на системата за поддържане на стабилна система 9. поддръжка на софтуер за онлайн ъпгрейд EMS network management въз основа на SNMP ,лесен за обслужване

Предмет на

Параметър

Интерфейс

Интерфейс PON

1 оптичен интерфейс EPON

Отговаря на стандарт клас в+

Възходящ Поток 1,244 Gbit С;

по-долу по течението му скорост е 1,244 Gbit с.

Единична режим влакно, SC

коефициент за разделяне:1: 64

Предаване на разстояние 20 км

Потребителски Ethernet

Интерфейс

1 * 10/100/1000мауто-договаряне

Пълна/половин дуплекс режим

Конектор RJ-45

Auto MDI/MDI-X

Разстояние 100 м

Захранващ Интерфейс

Източник на захранване dc 12 v

Работни Параметри На

PON

Оптично

Параметър

Дължина на вълната: Tx 1310nm, Rx1490nm

Силата Tx оптически:0.5~+5dBm

Чувствителност Rx: -27 стока

Силата на карбонизация оптически: -8дбм

Тип конектор: SC

Оптични влакна: 9/125ɥm единична режим влакна

Пренос На Данни

Параметър

Честотна лента PON: надолу по веригата 2300 Mbps; Нагоре по веригата 1110 Mbps,

Коефициент На Загуба На Пакети:

Бизнес

Способността да се

Смяна на скоростта на тел слой 2

Поддръжка на VLAN TAG / UNTAG,конвертиране на VLAN

Подкрепа за ограничение на скоростта на базата на портове

Класификация на приоритети за поддръжка

Поддръжка на буря контрол на излъчване

Управление На Мрежата

Ръководство

Режим

Поддръжка на ITU-T G. 984 QAM, ONU може да се управлява дистанционно OLT

Поддръжка за отдалечено управление чрез SNMP и Telnet

Местно управление

Ръководство

Функция

Мониторът за състоянието, управление на конфигурацията, управление на аларма,

Управление списания

Показател

Led индикатор

PWR: включване или изключване на захранването

SYS: Системни инструкции

В: състояние на оптичния канал

PON:ONU регистрирани

LINK/ACT: статус на връзката интерфейс Ethernet

Физически Характеристики

Миди

Пластмасов корпус

Силата на

Външен захранващ адаптер 12V 0.5 A AC/DC

Консумирана мощност:

Физически

Технически характеристики

  • Тип Конектор: SC/APC
  • Firmware: Английска версия
  • търговска марка: тапирапеко
  • Тип: onu epon
  • Тип На Фибри: Единичен Режим
  • Номер На Модела: JYD-802ONU
  • Пристанища: Един Порт Lan Мрежа
  • Произход: CN(произход)
  • Размер: 8*8*3
  • Дължина На Продукта: 1m

Преглед На Продукта

Свързани продукти

Зарядно устройство адаптер за заваряване AI-7 AI-8 AI-7C AI-8C AI-9 fusion splicer Коментари

Зарядно устройство адаптер за заваряване AI-7 AI-8 AI-7C AI-8C AI-9 fusion splicer


Зарядно устройство адаптер за AI-7 AI-8 AI-7C AI-8C AI-9 splicer сплавливания Зарядно устройство адаптер за AI-AI 6-7 AI-8 Снимка: Това заряжателя сила за AI-7C AI-8C AI-9 Снимка Това

16.00лв.

Мини-многоизмерен оптичен електромера със зрителни локатором неизправности (2 в 1) Коментари

Мини-многоизмерен оптичен електромера със зрителни локатором неизправности (2 в 1)


Обща информация: Мини оптически мултицет компактна и лесна за използване на апаратура за изпитване за мрежи от фибростъкло, която може да се използва за абсолютно

39.99лв.

Алуминиев duplex конектор КАБЕЛНА телевизия FTTH AGC Micro SC APC с 2 изходни портове WDM за оптичен приемник PON FTTH OR20 CATV Коментари

Алуминиев duplex конектор КАБЕЛНА телевизия FTTH AGC Micro SC APC с 2 изходни портове WDM за оптичен приемник PON FTTH OR20 CATV


Алуминиев duplex конектор КАБЕЛНА телевизия FTTH AGC Micro SC APC с 2 изходни портове WDM за оптичен приемник PON FTTH OR20 CATV Уверявам ви, че качеството на продуктите ни гарантира, 39.77лв.

24.66лв.