• Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото 0
  • Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото 1
  • Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото 2
  • Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото 3
  • Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото 4
  • Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото 5

Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото Намалена цена

9.57лв. 3.82лв.
  • Доставка на следващия ден
  • Високо качество
-
+

Кутия за монтаж на стена Esooli вътрешна кутия 137*83*56mm задната част на касетата Бяла за 146mm*86mm стандартен докосване на превключвателя и USB гнездото

  • Номер На Модела: SL-BOX-146-03
  • Гаранция: 12 години
  • Измерване: 137мм*83мм*56мм
  • търговска марка: эзоли
  • Материал: PC
  • Инсталация разстояние: 120 мм

Преглед На Продукта

Свързани продукти

Элиминатор мъртвата зона G652D SM 1310/1550nm OTDR, кабелна кутия старта на оптично влакно за OTDR 1000m Коментари

Элиминатор мъртвата зона G652D SM 1310/1550nm OTDR, кабелна кутия старта на оптично влакно за OTDR 1000m


Кабелна кутия старта на оптични влакна OTDR/пръстени влакна/элиминатор мъртвата зона на OTDR с дължина 1000 метра * Калъф за носене, произведен от компанията USA PELICAN : е

86.41лв.

Мода Celling лампа за спалня 12 W LED Кристални вълни, 1 лампа, модерният Кехлибар гальваника неръждаема стомана безплатна доставка Коментари

Мода Celling лампа за спалня 12 W LED Кристални вълни, 1 лампа, модерният Кехлибар гальваника неръждаема стомана безплатна доставка


Технически характеристики на светлинна информация тип вълни характеристики на лампата включена, LED стил Modern/Comtemporary довършителни гальваника препоръчителна стая подходящ 68.81лв.

55.05лв.